Dżinsy mają to coś. A jeśli są inspirowane klasyką, wówczas ich magia działa na nas jeszcze silniej. Takie odkrycie poczyniła Nadia podczas ostatniej wizyty w sklepie Lee Wrangler. Wybór padł na jeansy z kolekcji Wrangler x Fender Mom Relaxed [279,30 PLN < 399,00 PLN], które w pierwszej chwili przyciągnęły ją swoim nieco szalonym, ale mocno zakorzenionym w vintage stylu.

Nadia była zachwycona. Te dżinsy doskonale wpisały się w jej styl i nadały jej lookowi niepowtarzalnego charakteru. I choć dżinsy można nosić na wiele sposobów, w tym przypadku warto podkreślić je prostym t-shirtem z wycięciem V [129,00 PLN] oraz białą kurtką jeansową [249,50 PLN < 499,00 PLN]

Po przymierzeniu dżinsów, Nadia postanowiła dopełnić swój look białą kurtką motocyklową. Na pierwszy rzut oka można było stwierdzić, że to jest dokładnie to, czego potrzebowała, aby nadać swojemu strojowi unikalnego charakteru. Kurtka motocyklowa w stylu western jest hitem tego sezonu. Krótki i luźny krój kurtki podkreślał kobiecą sylwetkę, a biały, vintage’owy kolor świetnie komponował się z postarzanymi dżinsami.