Nadia postanowiła odkryć skarby sklepu Neli Fashion, który znany jest z kolorowej mody. Kiedy dni letnie zaczynają powoli ustępować miejsca ciepłym wieczorom, pastelowe odcienie w sklepie stają się prawdziwym hitem. Wybór padł na bluzkę w energetyczne pomarańczowe paski [79,00 PLN] oraz wygodne spodenki [119,00 PLN]. W takim zestawie można czuć się świetnie, spacerując po mieście czy relaksując się w nadmorskich kurortach.

Na chłodniejsze wieczory idealnie sprawdzi się biała kurtka dżinsowa, która doda całości lekkości i młodzieżowego charakteru. Kolorowy, a jednocześnie wygodny zestaw od Neli Fashion, to strzał w dziesiątkę dla każdej kobiety, która chce poczuć się modnie i komfortowo.

Każde z prezentowanych zdjęć zostało uwiecznione w „Candy Paradise” – prawdziwym raju dla miłośników słodkości. To miejsce, gdzie każdy łasuch odnajdzie coś dla siebie. Bez względu na to, czy jesteś wielbicielem czekoladek, kolorowych żelków, czy egzotycznych słodyczy – „Candy Paradise” spełni Twoje najskrytsze marzenia cukierkowe! Jeśli jeszcze tam nie byłeś, koniecznie odwiedź i zanurz się w świecie słodkich smakołyków.