Nadia, nasza inspirująca fashionistka, zaprezentowała dzisiaj wspaniały plażowy look, stworzony ze starannie dobranych elementów od ESOTIQ. Wykorzystując obniżki, stworzyła zestaw, który łączy w sobie elegancję, komfort i modny design.

Pierwszą częścią zestawu jest spódnica plażowa Atalaia, dostępna teraz w obniżonej cenie 109,90 PLN. Jest to element, który doskonale sprawdzi się podczas plażowania – zwiewna tkanina i praktyczny sznureczek sprawiają, że Atalaia może pełnić rolę eleganckiej plażowej sukienki, doskonale komponującej się z dowolnym strojem kąpielowym. A jeśli chcesz uzyskać efekt jednolitej sukienki, wystarczy dobrać do zestawu górę od bikini Venice.

Góra od bikini Venice to propozycja pełna intrygujących możliwości – dostępna za 94,90 PLN, pozwala na dowolne wiązanie, w zależności od nastroju i preferencji. Szczególnym atutem jest tu złote kółko między miseczkami, które stanowi piękny dodatek i umożliwia przewiązanie dekoracyjnych sznurków z bandeau.

Kończąc zestaw, mamy mocno wycięte stringi Venice. Za 54,90 PLN otrzymujemy element stroju, który podkreśla kobiece atuty i przyciąga wzrok ozdobnymi detalami. Dodatkowo, złote kółka mogą służyć do przywiązania dekoracyjnych sznurków z bandeau.

Nadia pokazuje nam dziś, jak skomponować idealny zestaw na plażę, który łączy w sobie komfort, styl i atrakcyjną cenę. Dzięki produktom Esotiq, każda z nas może poczuć się modnie i wygodnie, ciesząc się słońcem i morską bryzą.