Książki to jedna z największych pasji Hani Książkary. Gdy decyduje się na wizytę w Empiku, jej strój musi być nie tylko komfortowy, ale również stylowy. Ostatnio Hania postawiła na zestaw ze sklepu CROPP.

W centrum uwagi znalazła się biało-czarna sukienka w kratę (119,99 PLN). Ten model o długości mini, z szerokimi ramiączkami z klamrami i regulacją, idealnie wpisuje się w aktualne trendy. Do tego Hania dobrała dopasowaną bluzkę (59,99 PLN) uszytą z dzianiny zawierającej wiskozę z dodatkiem elastycznych włókien.

Ale co to za wizyta w Empiku bez odpowiednich butów? Hania wybrała klasyczne czarne buty Mary Jane na obcasie (169,99 PLN). Dzięki nim nawet kilkugodzinne przeszukiwanie półek z książkami nie stanowiło dla niej wyzwania.
Oczywiście, polska jesień potrafi być kapryśna, więc niezbędnym elementem jej stylizacji stała się czarna kurtka z imitacji skóry w stylu ramoneski (119,99 PLN). Na podsumowanie różowy plecak (79,99 PLN) dodający młodzieńczego uroku

Zestaw Hani Książkary był nie tylko praktyczny, ale przede wszystkim modny i zgodny z aktualnymi trendami. CROPP ponownie udowodniło, że potrafi tworzyć ubrania, które doskonale łączą komfort z wyjątkowym stylem. A Hania? Z pewnością znalazła w Empiku wiele interesujących pozycji, będąc przy tym najlepiej ubraną miłośniczką literatury w sklepie!